#1 2012-11-12 17:49:23

Xavisto

Admin

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 43
Punktów :   

Dla Kandydatów

I. Aby do nas przystąpić, musisz...
1. posiadać minimum 1100 punktów rankingowych, natomiast jeśli tylu nie posiadasz, a chcesz do Nas wstąpić, napisz do Przywódcy lub Zastępcy wiadomość prywatną, w której opiszesz zaistaniałą sytuację wraz z prośbą o przyjęcie, uwzględnij również dlaczego starasz się o dołączenie do Naszej Paczki!
2. być aktywnym!
3. codziennie karmić Pokemonki reszty Kolegów i Koleżanek z Drużyny!
4. założyc konto na Naszym FORUM i uczęszczać z niego!
5. mieć minimum 2 dowolne odznaki Sal Pokemon.


II. Korzyści bycia z Nami:
1. Codzienne +50 PD dla Naszych Poków w drużynie!
2. Pomoc od bardziej doświadczonych graczy!
3. Miłe spędzanie czasu na Naszym forum!
4. Szansa na awans w stowarzyszeniu!


III. Wyrzucać ze Stowarzyszenia nie lubię, aczkolwiek czasami muszę to zrobić.., m.in., gdy delikwent...
1. ma dużo mniej PR od wymaganego pułapu i nic nie wspomni o tym na forum, co, jak i dlaczego...
2. jest nieaktywny od dłuższego czasu bez poinformowania nikogo
3. nie ma konta na forum, bądź w ogóle z niego nie korzysta...



Ścisłych reguł i zaostrzonych zasad u Nas nie ma, powyżej napisane jest wszystko tak pokrótce co i jak powinno wyglądać i czego powinniśmy się trzymać, aby fajnie się grało. Ja, jako Przywódca stawiam nie na ogromną liczbę osób w Drużynie, lecz na zgranie i zaangażowanie, bo co mi po osobach, które są tu tylko po to, aby być i nic ich nie obchodzi... Dlatego chcę, aby każdy miał konto na Naszym forum i z niego korzystał, żeby się zgrać i sobie pomagać.

Założyciel / Lider stowarzyszenia Halloween - Xavisto
Zastępcy -
Starsi -

JEŚLI SPEŁNIASZ WYMAGANIA I CHCESZ BYĆ JEDNYM Z NAS - NIE CZEKAJ! - ZŁÓŻ PODANIE!!!

Ostatnio edytowany przez Xavisto (2013-04-24 00:53:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freegamesjava.pun.pl www.zryteberety.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl www.galactikfootball27.pun.pl www.megaman-nt-warrior.pun.pl